قوانین و شرایط فروش

در راستای تکریم مشتری و ارائه خدمات، فرش مرعشی مبادرت به فراهم آوردن خرید غیر حضوری و آنلاین برای عموم مردم کرده است. از این رو اکثر فرشهای نو و در حد نو فرش مرعشی دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند. فرش مرعشی به شما این اطمینان را می دهد که فرش خریداری شده توسط مشتری از فیلتر های ریزبینانه عبور کرده و در سایت بفروش میرسد.

۱. ارسال کالا توسط شرکت پست ، تیپاکس و یا پیکهای مطمئن از جانب فرش مرعشی ارسال می شود. (ارسال توسط باربری و اتوبوس تا ترمینال شهر مقصد میباشد)
در صورت ارسال کالا توسط پیک های فرش مرعشی لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش سلامت ظاهری (فیزیکی) آنرا بررسی و در صورت وجود مشکل اعم از پارگی یا دورنگی در فرشهای شهری باف (نه عشایری و روستایی و بختیاری و…) از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن فرش توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
تحویل کالا فقط با کارت شناسایی معتبر سفارش دهنده انجام خواهد شد.
در صورت وجود ایراد در کالاهایی که توسط غیر از پیک های فرش مرعشی ارسال شوند مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند. و هدایای ارسالی نیز عودت داده شود.
در صورت مغایرت کالا و بازگرداندن آن ظرف مدت 48 ساعت مبلغ آن بدون کسر هزینه اضافی عودت خواهد شد.

 

۲. وجود سرکجی و سره و بالا یا پایین بودن ترنج و اختلاف کم گلها در قالیهای دستباف امری بدیهی است و تا سه الی چهار سانتی متر اختلاف اندازه در فرشهای تا شش متر و تا پنج الی هشت سانتی متر در قالیهای از نه متر الی 24 متر قابل اغماض می باشد و از لحاظ کارشناسی ایراد بحساب نمی آید. وجود هر گونه سفیدی یا سیاهی پشت فرش که نشان دهنده نوع بافت و پود قالی است از نظر کارشناسی ایراد بحساب نمی آید و جزء لاینفک بافت قالی دستباف می باشد. البته هرچه کمتر باشد به لحاظ کارشناسی دستمزد بافنده بالاتر و به طبع آن قیمت فرش بالاتر است.

 

۳. در مورد رج قالی دستبافت ممکن است دقیق نباشد و رج حدودی قید خواهد شد.

 

در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال و همچنین جهت تایید نهایی ارسال کالا با شماره تلفنهای زیر در تماس باشید: ۶۱۶۱۸۲۷-۰۹۳۷ و ۲۲۳۷۵۴۰۷-۰۲۱

برای اینکه با ما راحت تر در ارتباط باشید و از آخرین محصولات، تخفیفات و فروشهای ویژه ما زودتر و سریعتر باخبر شوید، روی بنر زیر کلیک نموده و  به کانال ما بپیوندید!